Statek Samsara Blansko


Statek Samsara

Klepačov 236, Blansko
ubytování v okrese Blansko
Foto Statek Samsara
Statek Samsara - rezervovat ubytování nyní

Je sanskrtský výraz pro kruh života je synonymem neustálého putování a znovuzrození. Statek Samsara jsme otevřeli právě proto, aby znovuzrození poskytoval - duševní i fyzické. Jsme vyznavači zdravého životního stylu a aktivního odpočinku a obě tyto hodnoty chceme zprostředkovat i vám. Proto u nás naleznete vše, co k duševní i fyzické obrodě patří - ubytování v krásných pokojích, zdravou kuchyni na špičkové úrovni a blahodárné wellness služby. Penzion je umístěn v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších oblastí naší přírody - v Moravském krasu. Toto místo si jako jedno z mála dokázalo zachovat panenský ráz, který vás okouzlí. Je to ideální startovní bod pro vaše pěší i cyklo výlety. Budete od nás rádi vyrážet do okolí a budete se k nám rádi vracet, abyste příjemný den zakončili v sauně či vířivce a následně vše završili nezapomenutelnou večeří u krbu nebo na terase ve světle zapadajícího slunce.

Pokoje v hotelu

ÚTULNOST A SOUKROMÍ: Dvoulůžkové pokoje jsme navrhli tak, abyste v nich nalezli soukromí a pohodlí nezbytné k zaslouženéhomu oddychu. Každý z originálně stylizovaných pokojů je vybaven dvěma oddělenými lůžky nebomanželskou postelí, koupelnou s WC a neopakovatelnými výhledy do okolí. Samozřejmostí jsou wifi ZDARMA, televizor a lednička.

PROSTOR A KOMFORT: Plánujete-li pobyt s rodinou nebo partou kamarádů, je náš velký rodinný pokoj pro vás tou pravou volbou. Samostatné sociální zařízení zajistí, že si pobyt u nás užijete tak, jak potřebujete.

FANTASTICKÉ VÝHLEDYPlánujete-li pobyt v přírodě a chcete mít opravdu romantické zázemí, je pro vás toto apartmá pravou volbou. Jeho součástí jsou dvasamostatné pokoje a prostorný balkon, který z večerů na Samsaře udělá nezapomenutelný zážitek. .

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Statek Samsara stravování

POCHOUTKY Z LOKÁLNÍCH SUROVIN

Restaurace je středobodem Samsary, který jsme postavili na kvalitní kuchyni a originálním prostoru pro každou příležitost. Suroviny bereme od místních pěstitelů a farmářů, takže pokrmy z nich vyrobené jsou vždy čerstvé, zdravé a chutné. Pestrá nabídka masitých i vegetariánských jídel, Moderní a útulný interiér z přírodních materiálů, Stylový bar inspirovaný hrou Mikádo, Místnost s krbem, Salonek s TV pro 6-10 osob, Společenský sál pro větší hostiny, Letní terasa s výhledem na dětské hřiště.

Řekne se Blansko, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Statek Samsara hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Statek Samsara Klepačov 236 Blansko. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Statek Samsara

Statek Samsara recenze na ubytování Blansko

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Statek Samsara kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Statek Samsara na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Statek Samsara můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Statek Samsara z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3150 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Statek Samsara a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Statek Samsara je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Statek Samsara je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 35 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.