Sport hotel České Budějovice


Sport hotel České Budějovice

Jiráskovo nábřeží 23, České Budějovice
ubytování v okrese České Budějovice
Foto Sport hotel České Budějovice

Sport Hotel České Budějovice nabízí kvalitní a pohodlné ubytování ať už pro klidný odpočinek nebo aktivní dovolenou, a to jak v Českých Budějovicích, tak i v jeho malebném okolí. Pro naše hotelové hosty je k dispozici parkoviště u hotelu, dva výtahy, úschovna kol, zavazadel a zdarma Wi-Fi připojení.

SPORT HOTEL České Budějovice disponuje celkově 22 pokoji a 3 apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 65 lůžek. Naše pokoje jsou dispozičně řešeny jako dvoulůžkové a třílůžkové, vybavené stylovým nábytkem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, některé pokoje nabízíme s balkónem nebo LED televizorem. Apartmány jsou zařízeny jako dva oddělené dvojlůžkové pokoje, které mají společný vstupní prostor, kuchyňský kout a koupelnu. Ve všech pokojích jsou manželské postele, které lze dle potřeby od sebe oddělit. Pro hosty jsou na pokojích připraveny osušky, ručníky, koupelnové předložky a hygienické potřeby.

V přízemí hotelu se nachází čítárna a snídaňová místnost, ve které se podávají snídaně pro hotelové hosty v době od 7:00 - 9:00 hodin. V 1. patře je nezaměnitelnou součástí SPORT HOTELU České Budějovice speciální sportovní centrum kde můžete využít tělocvičnu s trvale postaveným boxerským ringem. Ve 2. patře se nacházejí školící a konferenční prostory a ještě jeden menší kondiční sál. Celý hotel je vzhledem ke svému zaměření nekuřácký.

Pro tělesně postižené osoby nabízíme bezbarierový přístup po celém hotelu a také speciálně vybavený pokoj.

Pro naše hotelové hosty máme dále k dispozici parkoviště u hotelu, dva výtahy, úschovna kol, zavazadel a zdarma Wi-Fi připojení.

V těsném sousedství hotelu vede cyklistiká stezka a s hotelem sousedí sportovní areál SKP České Budějovice s možností využití fotbalového, volejbalového nebo beach volejbalového hřiště, běžecké dráhy, tenisových kurtů, posilovny nebo horolezecké stěny.

Pokoje v hotelu

Dvojlůžkový pokoj

Ve dvoulůžkových pokojích najdete pohodlné manželské postele, které lze od sebe dle potřeby oddělit.

Dále jsou pokoje vybaveny stolem, dvěmi židlemi a nočními stolky, telefonem, prostornou předsíňí se zrcadlem a věšákem, velkou skříňí, LED televizorem a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou.

Dvoulůžkové pokoje máme ve třech variantách - Dvoulůžkový pokoj STANDARD, dvoulůžkový pokoj SUPERIOR a bezbariérový dvoulůžkový pokoj. Superior se od standardu liší tím, že disponuje balkonem a další malou místností a bezbariérový dvoulůžkový pokoj je vybaven pro hosty tělesně postižené.

Třílůžový pokoj

Třílůžkové pokoje nabídnou kvalitní a pohodlné manželské postele, které lze od sebe dle potřeby oddělit, další samostatnou postel, stůl, tři židle a noční stolky.

Další vybavení pokojů zahrnuje LED televizor, telefon, prostornou předsíň se zrcadlem, věšákem a úložnými prostory. K pokojům přísluší koupelna se sprchovým koutem.

Apartmán

Apartmány jsou zařízeny jako dva oddělené, uzamykatelné dvojlůžkové pokoje, kde se nacházejí pohodlné manželské postele, které je možné od sebe dle potřeby oddělit. Dále je na každém pokoji LED televizor, stůl, dvě židle a noční stolky.

Ve společném prostoru pro tyto dva pokoje jsou k dispozici dvě skříně, věšáková stěna se zrcadlem a kuchyňský kout. K apartmánu přísluší také prostorná koupelna se sprchovým koutem.

Na pokojích je k dispozici zdarma Wi-Fi připojení a kabelová televize.

Ve všech pokojích jsou pro hosty připraveny osušky, ručníky, koupelnové předložky a doplňkové hygienické potřeby.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Sport hotel České Budějovice stravování

Hotelová restaurace slouží pouze k podávání snídaní.

Snídaně se podávají 7:00 -9:00.

Popis okolí hotelu, České Budějovice a Jižní Čechy

SPORT HOTEL České Budějovice se nachází v klidné části Českých Budějovic, přesto však jen pouhý 600 metrů od historického centra Českých Budějovic - náměstí Přemysla Otakara II.

Přibližně ve stejné vzdálenosti najdete Výstaviště České Budějovice, obchodní centrum IGY nebo nákupní středisko INTERSPAR.

V blízkosti hotelu dále naleznete stylovou kavárnu s výhledem na řeku, plně vybavené fitness centrum nebo sportovní zázemí sousedícího SKP České Budějovice, ve kterých Vám rádi domluvíme a zajistíme rezervaci nebo pronájem.

Řekne se České Budějovice, Jižní Čechy, ale kde Sport hotel České Budějovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: SPORT HOTEL České Budějovice Jiráskovo nábřeží 23 České Budějovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Autobusová zastávka MHD Igycentrum, Pražská třída, 600m od hotelu.

Autobusová zastávka MHD U Zelené ratolesti, Husova třída, 800m od hotelu.

Autobusové nádraží v Mercury centru a vlakové nádraží 2000m od hotelu.

Doplňující informace

V blízkosti hotelu se nachází cyklostezka, in-line stezka, sportovní areál: možnost využití pronájmu tenisových kurtů, tenisové haly, fotbalového hřiště.

V těsném sousedství hotelu vede cyklistiká stezka. Možnost zapůjčení jízdních kol, koloběžek a dalšího sportovního vybavení za poplatek 500m od hotelu.


Ceník ubytování Sport hotel České Budějovice

Sport hotel České Budějovice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese České Budějovice, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Sport hotel České Budějovice

Sport hotel České Budějovice recenze na ubytování České Budějovice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Sport hotel České Budějovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sport hotel České Budějovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Sport hotel České Budějovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sport hotel České Budějovice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Sport hotel České Budějovice

Adresa a kontakt na Sport hotel České Budějovice
Jiráskovo nábřeží 23
37004 České Budějovice


ev.č.2961 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Sport hotel České Budějovice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Sport hotel České Budějovice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Sport hotel České Budějovice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 32 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.