Hotel Samechov Chocerady


Hotel Samechov

Samechov 50, Chocerady
ubytování v okrese Benešov
Foto Hotel Samechov
Hotel Samechov - rezervovat ubytování nyní

Zrekonstruovaný areál s hotelem a školicím střediskem se nachází v turisticky vyhledávané lokalitě - regionu Posázaví. Funkcionalistická vila a komplex budov jsou umístěny uprostřed krásné přírody a rozlehlé hotelové zahrady se sportovním hřištěm a vlastním vstupem přes kamenné molo přímo do řeky Sázavy.

Náš hotel Vám nabízí únik od ruchuvelkoměsta. Díky tomu, že se hotel nachází necelou hodinku od Prahy je ideálnímmístem, kde můžete nejen relaxovat, ale i pracovat či se scházet s obchodnímipartnery. Hotel nabízí služby především pro firmy a různé teambuildingové akceči sportovní eventy. Naším posláním je váš dobře strávený čas.

Přijeďte k nám domalebného Posázaví.

Pokoje v hotelu

Každý z našich 23 útulných pokojů je plně zařízen pro potřeby firemních akcí. Najdete u nás i pokoje s přístupem na terasu či pokoje s bezbariérovým přístupem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Hotel Samechov stravování

Hotel disponuje nekuřáckou a bezbariérovou restaurací s barem. Zároveň je možné využít hotelovou zahradu s grilováním a otevřeným ohništěm, nebo si užít posezení na hotelové terase, která nabízí krásný výhled na řeku Sázavu.

Řekne se Chocerady, Střední Čechy, ale kde Hotel Samechov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Samechov č.p. 50 obec Samechov Chocerady. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

V blízkosti hotelu se nachází vlaková stanice - Samechov.


Fotogalerie ubytování Hotel Samechov

Hotel Samechov recenze na ubytování Chocerady

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Samechov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Samechov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Samechov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Samechov z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.3051 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Samechov a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Samechov je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Samechov je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 61 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.