Hotel Princ Lednice


Hotel Princ

Foto Hotel Princ

Hotel Princ byl nově otevřen zcela nově nadstandardně vybaven v červenci roku 2011. Luxusní ubytování s kapacitou 14 pokojů, 30 lůžek poskytuje návštěvníkům to největší pohodlí v klidové zóně v těsné blízkosti zámeckého parku, jen několik desítek metrů od zámku a dalších památek zapsaných do seznamu světového dědictví UNESCO.

Hotel Princ je rodinný hotel, který Vám nabízí prostorné, plně klimatizované pokoje, vybavené trezory, minibary, LED TV, vysoušeči vlasů atd. Pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky. Možnost připojení na internet je na každém pokoji zdarma. V hotelu je možná úschova kol. V hotelu Princ nabízíme možnost pořádání svatebních hostin, konferencí a rodinných nebo podnikových oslav.

Pokoje v hotelu

Hotel Princ je rodinný hotel, který Vám nabízí prostorné, plně klimatizované pokoje, vybavené trezory, minibary, LED TV, vysoušeči vlasů atd. Pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky. Možnost připojení na internet je na každém pokoji zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Lednice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel Princ hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Princ 21.dubna Lednice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Z dálnice D2 exit 41 na Podivín. Odtud 6 km do Lednice.

Služby při ubytování

Hotel Princ Lednice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 100 osob, přednáškový sál, výtah, pokojová služba, klimatizace, parkoviště 20 m od hotelu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, cateringové služby, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 150 m od hotelu, zahrát bowling 300 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala 200 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 50 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Princ poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Princ nabízí: restaurace, bar, vinárna 30 m od hotelu, kavárna 10 m od hotelu, zahrádka, cukrárna 10 m od hotelu, sklípek 100 m od hotelu, pivnice 200 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, kino 30 m od hotelu, houbaření, jízda na koni, lázně - wellness 250 m od hotelu, whirlpool 250 m od hotelu, masáže 150 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Princ

Hotel Princ zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Břeclav, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Princ

Hotel Princ recenze na ubytování Lednice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Princ kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Princ na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Princ můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Princ z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Princ

Adresa a kontakt na Hotel Princ
21.dubna
69144 Lednice


ev.č.2560 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Princ a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Princ je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Princ je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel U Kabinky
  Foto hotelu Hotel U Kabinky Janské Lázně nabízí jedinečné spojení ubytování s širokou škálou služeb a sportovního zázemí nejen pro…
  hotely Trutnov v lokalitě Krkonoše
 • Hotel Luník
  Foto hotelu Luník je tříhvězdičkový rodinný hotel střední kategorie, který se nachází v blízkosti Náměstí Míru, v klidné části…
  hotely Praha
 • Hotel Velká Klajdovka
  Foto hotelu Kochejte se dechberoucím výhledem na jižní Moravu, poznávejte přírodní krásy CHKO Moravský kras nebo si jen…
  hotely Brno

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 139 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.