Hotel Mario Lednice


Hotel Mario

21. dubna 73, Lednice
ubytování v okrese Břeclav
Foto Hotel Mario
Hotel Mario - rezervovat ubytování nyní

Hotel Mario najdete přímo u vstupu do Zámeckého parku, zámku a na náměstí. Znovu otevřen v roce 2010.

Hotel Mario najdete přímo u vstupu do Zámeckého parku, zámku a na náměstí. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou se sprchovým koutem a v 1 apartmánu s vanou a samostatnou ložnicí. Pokoje jsou vybaveny satelitní LCD TV a minibarem. Snídaně formou bufetu se podává v jídelně s otevřeným krbem.
Soukromé parkování pro hotelové hosty je zdarma, stejně jako připojení Wifi na pokojích a úschovna jízdních kol.
Nabízíme možnost uspořádání školení v salonku či školící místnosti nebo večírku a oslav ve vinném sklípku přímo v hotelu.
Součástí areálu je hotelová dvorana s letní kuchyní a posezením u fontány. Pro děti je zde připraven venkovní dětský koutek.
Pro využití volného času nabízí okolí množství kulturně – historických památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO, cykloturistické trasy a vinařské naučné stezky. V Zámeckém parku můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem či uskutečnit plavbu lodí.

Pokoje v hotelu

Dvoulůžkový pokoj Standard - klimatizovaný pokoj s manželskou postelí. Na pokoji je minibar, možnost Wifi připojení, LCD televizor. Koupelna se sprchovým koutem a fénem.

Dvoulůžkový pokoj podkrovní - menší podkrovní pokoj s manželskou postelí (možnost oddělení lůžek). Koupelna se sprchovým koutem a fénem. Na pokoji je minibar, LCD televizor, klimatizace i možnost Wifi připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Mario stravování

Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou podávány od 8:00 do 10:00 hodin.

Možnost stravování přímo v hotelu - polopenze/plná penze.

Popis okolí hotelu, Lednice a Lednicko-Valticko a Podyjí

Lednicko-valtický areál je pro turisty přitažlivý hlavně v období letní turistické sezóny. L-V areál je od roku 1996 zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Je největším přírodně krajinářském parkem celé kontinentální Evropy, kde se nachází množství cizokrajných dřevin a romantických staveb.

Půvab L-V areálu korunuje lednický zámek a přilehlý park s Minaretem. Magnetem přitahujícím turisty je také zámek ve Valticích, umělá zřícenina Janův hrad, vyhlídka Rajstna a ostatní památky tohoto areálu. V blízkosti L-V areálu se rozkládá historické město Mikulov a Chráněná krajinná oblast a biosférická rezervace Pálava.

Pro využití volného času je v regionu množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras, vinařských naučných stezek, možností koupání v rybnících, můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem, uskutečnit plavbu lodí zámeckým parkem, podívat se na krajinu z ptačí perspektivy při vyhlídkovém letu, závodit na motorkách, střílet z luku a kuše.

Lednicko Valtický areál je ideálním místem pro cykloturistiku. Pokud nemáte kolo vlastní, není problém si kolo půjčit v půjčovně kol v našem městě.

V případě zájmu je v Lednici možné sportovní vyžití i na tenisových a squashových kurtech.

Řekne se Lednice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Hotel Mario hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Mario 21. dubna 65 Lednice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Hotel Mario se nachází přímo u náměstí v centru obce. V obci autobusová zastávka a vlakové nádraží.

Služby při ubytování

Hotel Mario Lednice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, výtah, zdravotní středisko v hotelu, pokojová služba, bezbariérový přístup, klimatizace, parkoviště u hotelu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén 1000 m od hotelu, v létě koupání venku - 1000 m od hotelu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 1000 m od hotelu, zacvičit ve fitness 1000 m od hotelu, zahrát bowling 1000 m od hotelu, tělocvična či sportovní hala 1000 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je 100 m od hotelu, si jít zastřílet na střelnici 1000 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Mario poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, kongresy, pobyty s dětmi, business, ubytování v přírodě, ubytování ve vinařské oblasti.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Mario nabízí: restaurace 100 m od hotelu, zahrádka, cukrárna 10 m od hotelu, sklípek.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 500 m od hotelu, kino 10 m od hotelu, jízda na koni, solárium 500 m od hotelu, lázně - wellness 1000 m od hotelu, masáže 1000 m od hotelu.


Fotogalerie ubytování Hotel Mario

Hotel Mario recenze na ubytování Lednice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Mario kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Mario na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Mario můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Mario z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2559 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Mario a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Mario je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Mario je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
    Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 101 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.