Lázně Lednice


Lázně Lednice

Foto Lázně Lednice
Lázně Lednice - rezervovat ubytování nyní

Lázeňský dům Perla se nachází v místě přírodních krás a pohádkových zámků. Lázeňský dům Perla je moderním rehabilitačním zařízením v blízkosti zámecké zahrady a poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby. Je zde využíváno přírodní jodobromové minerální vody, která pomáhá a působí na pohybový a oběhový systém, pomáhá při neurologických i gynekologických nemocích nebo tak při obtížích po popáleninách.

Lázeňský dům Perla je moderní rehabilitační zařízení v těsné blízkosti zámecké zahrady poskytuje komplexní léčebné a rehabilitační služby, využívající účinků přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách.

Lázně nabízejí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s příslušenstvím s celkovou kapacitou 76 lůžek. Hosté mají k dispozici restauraci, kavárnu s venkovní terasou, zasedací místnost pro 40 osob, internetový koutek, prostornou tělocvičnu, fitcentrum, saunu a bazén s vířivkou a protiproudem. Bezbariérový přístup je zabezpečen do všech částí budovy.

Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál a blahodárné účinky minerální vody určitě uspokojí i náročnější klientelu.

Pokoje v hotelu

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím - WC, sprchový kout, televize a telefon.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Lázně Lednice stravování

Stravování je zajištěno v prostorné lázeňské jídelně s letní terasou. Hosté mají k dispozici výběr z domácí, dietní a mezinárodní kuchyně. Součástí lázeňské kavárny je letní venkovní terasa, která nabízí široký sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů, koktejlů, kávy a moravských vín.

Řekne se Lednice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Lázně Lednice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Lázeňský hotel Perla Břeclavská 700 Lednice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Léčebné procedury

Balneo provoz poskytuje širokou nabídku léčebných a wellness procedur. Hlavní léčebný zdroj je jodobromová voda, která je jednou z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě. V nabídce jsou například slatinné, přísadové, perličkové, suché i vodní uhličité koupele. Spoustu druhů kúr, jako je například brusinková nebo champangne. A samozřejmě jsou nedílnou součástí také masáže. Součástí lázeňského domu je také kosmetické centrum, kde klienti mohou využívat například ošetření pleti luxusní slovinskou kosmetikou, peeling, masky, krém z čistého přírodního oleje z jadérek z hroznů.

Služby při ubytování

Lázně Lednice Lednice Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u hotelu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete navštívit krytý bazén.

Zaměření ubytování v hotelu

Lázně Lednice poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, pobyty s dětmi, ubytování ve vinařské oblasti.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: lázně - wellness.


Fotogalerie ubytování Lázně Lednice

Lázně Lednice recenze na ubytování Lednice

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Lázně Lednice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Lázně Lednice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Lázně Lednice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Lázně Lednice z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.ev.č.2561 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Lázně Lednice a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Lázně Lednice je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Lázně Lednice je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 105 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.