Hotel Bellevue Doksy


Hotel Bellevue

Foto Hotel Bellevue

Hotel Bellevue se nachází v krásné přírodě pouze 200m do Máchova jezera. Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích se standartním vybavení. (WC, sprcha, TV + SAT, telefon, fax). V hotelu se nachází restaurace s vynikající kuchyní, salonek fitness, whirpool, stolní tenis, venkovní bazén se slanou vodou (v létě s terasou), beach volleyballové hřiště. Hotel je vhodný také pro rodiny s dětmi.

Pokoje v hotelu

Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích se standartním vybavení - WC, sprcha, TV + SAT.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Hotel Bellevue stravování

Hotelová restaurace nabízí jak minutková jídla tak i hotová jídla. Široká nabídka míchaných koktejlů a káv. V letní sezoně děláme venkovní grilování na naší terase.

Popis okolí hotelu, Doksy a Středohoří a Máchův kraj

Hotel se nachází v malebném kraji u Máchova jezera, které nabízí široké sportovní využití zaměřené především na vodní sporty. Také možné vyjíždky na koních, tenis, ciklistika, pěší turistika.

Řekne se Doksy, Středohoří a Máchův kraj, ale kde Hotel Bellevue hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Hotel Bellevue Máchova 129 Doksy. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Do Hotelu se dostanete jak vlakem tak i autobusem, které mají zastávky 500 m od našeho hotelu. Tak také autem, které můžete zaparkovat na našem hotelovém parkovišti, které je zdarma.

Služby při ubytování

Hotel Bellevue Doksy Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 30 osob, TV místnost, přednáškový sál, informační služba, zdravotní středisko 400 m od hotelu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 95 Kč, parkoviště u hotelu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v hotelu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto hotelu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je 150 m od hotelu, zacvičit ve fitness, si dát beachvolejbal, kurt je, zapinkat stolní tenis, tělocvična či sportovní hala, uklidnit se při minigolfu 600 m od hotelu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je, zacvičit si aerobik 300 m od hotelu, půjčovna sportovního vybavení je 700 m od hotelu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 400 m od hotelu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér 500 m od hotelu.

Zaměření ubytování v hotelu

Hotel Bellevue poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, business, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Hotel Bellevue nabízí: restaurace, bar, pizzerie 200 m od hotelu, kavárna, zahrádka, cukrárna 500 m od hotelu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: noční klub 2000 m od hotelu, diskotéka 500 m od hotelu, dětské hřiště 400 m od hotelu, kino 50 m od hotelu, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, whirlpool, masáže 700 m od hotelu.


Ceník ubytování Hotel Bellevue

Hotel Bellevue zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Česká Lípa, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.

Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.

Fotogalerie ubytování Hotel Bellevue

Hotel Bellevue recenze na ubytování Doksy

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Hotel Bellevue kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Bellevue na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Bellevue můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Bellevue z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Hotel Bellevue

Adresa a kontakt na Hotel Bellevue
Máchova 129
47201 Doksy


ev.č.2611 nahoru

Hotely popisem související s lokalitou: Máchův kraj

Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Bellevue a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Bellevue je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Hotel Bellevue je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 72 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.