Apartmány Castle View Apartments Český Krumlov


Apartmány Castle View Apartments

Šatlavská 140, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Apartmány Castle View Apartments
Apartmány se nacházejí v centru Českého Krumlova, 1 min. od náměstí s výhledem na zámek – ze tří apartmánů, svatební apartmány, oddělené ložnice. Apartmány jsou vybaveny mikrovlnná troubou, ledničkou, kávovarem, varnou konvicí, telefonem. Luxusní "svatební" apartmán (apartmán) s dvojlůžkem s baldachýnem a 2 přistýlkami, krásný výhled vikýřem na zámek, trámový strop. Apartmán v podkroví (apartmán č. 1) : luxusní "svatební" apartmán s dvoulůžkem s baldachýnem a 2 přistýlkami, trámovým stropem, výhledem na kostel sv. Víta. Apartmán (apartmán č 2) v 1. patře s výhledem na zámek: luxusní apartmán se 4 lůžky a 2 přistýlkami, výhled na zámek, vyhřívaná podlaha koupelny, 2 WC. Apartmán (apartmán č. 3) v 1. patře má 4 lůžka a 2 přistýlky. Apartmán (apartmán č. 4) s balkónem s výhledem na zámek: luxusní apartmán se 4 lůžky a 2 přistýlkami, panoramatický výhled na zámek, vyhřívaná podlaha koupelny, 2 WC. Apartmán (apartmán č. 6) s květinovým dvorkem: 4 lůžka a 2 přistýlky, zvláštní vchod z postranní ulice. Apartmán v přízemí (pokoj č. 7) : 2 lůžka, v úrovni ulice.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 14 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10 hod.

Řekne se Český Krumlov, ale kde Castle View Apartments hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Castle View Apartments Šatlavská 140 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Pobyt se psem není povolen. Kouření zakázáno. Internet k dispoici zdarma, parkování zdarma. Snídaně v ceně. Sezóna: 16. květen – 30. září, 20. prosinec – 11. leden Mimo sezónu: 1. říjen – 19. prosinec, 12. leden – 15. květen Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Pokoje se sociálním zařízením Ložní prádlo v ceně Kuchyňka na pokoji Chladnička na pokoji 4 – čtyřlůžkový pokoj 2 – dvoulůžkový pokoj

Fotogalerie ubytování Apartmány Castle View Apartments

Apartmány Castle View Apartments recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Apartmány Castle View Apartments kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány Castle View Apartments na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Apartmány Castle View Apartments můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány Castle View Apartments z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Apartmány Castle View Apartments

Adresa a kontakt na Apartmány Castle View Apartments
Šatlavská 140
38101 Český Krumlov


ev.č.2761 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Apartmány Castle View Apartments a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Apartmány Castle View Apartments je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Apartmány Castle View Apartments je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

  • Personál hotelu je úžasný a to od recepce přes obsluhu až ke kuchařům. Cestujeme poměrně… Napsal Arnošt Svárovský
    Wellness hotel Renospond

Aktualizované wellness hotely

Wellness hotely hledá

Právě připojeno - 82 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci hotelu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.