Apartment Soukenická 44 Český Krumlov


Apartment Soukenická 44

Soukenická 44, Český Krumlov
ubytování v okrese Český Krumlov
Foto Apartment Soukenická 44

Apartment Soukenická 44 v Soukenické ulici se nachází v historickém centru Českého Krumlova v domě gotického původu. Dům je kulturní památkou. Apartment Soukenická nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro 2 - 5 osob a 2 - 3 osob. Oba dva apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní a koupelnou. Apartment Soukenická se nachází přímo v historickém centru, na pěší zóně, což umožňuje poznat Český Krumlov přímo ze středu. Nejbližší parkoviště se nachází ve vzdálenosti 200 metrů - Jelení zahrada.

Pokoje v hotelu

Apartment 1 je zřízen an bývalé půdě a je tvořen jedinečným interiérem včetně úchvatného výhledu na město i zámek. Tento apartmán je adaptován an mezonetový byt a je vhodný až pro ubytování 5 osob. K apartmánu patří také kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou se senzorovým ovládáním, mikrovlnnou troubou, lednicí s Mraz icím boxem, varnou konvicí a nádobím. Apartment 2 je umístěn v prvním patře. Apartmán je nově zrekonstruovaný byt, který se skládá z obytné místnosti s kuchyní, ložnice a koupelny s WC. Byt je určen pro 2 až 3 osoby.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v hotelu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Apartment Soukenická 44 stravování

Oba apartmány mají vlastní kuchyňku. Snídaně je podávána v nejbližším penzionu a není zahrnuta v ceně.

Popis okolí hotelu, Český Krumlov a Jižní Čechy

Apartment Soukenická se nachází přímo v centru města Český Krumlov a svojí polohou se vybízí k poznání historického centra Českého Krumlova. Ale i okolí Českého Krumlova je velice zajímavé. Například klášter Vyšší Brod, České Budějovice, Lipno nebo zámek Rožmberk vás jistě zaujmou.

Řekne se Český Krumlov, Jižní Čechy, ale kde Apartment Soukenická 44 hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartment Soukenická 44 Soukenická 44 Český Krumlov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost hotelu

Apartmány se nachází přímo v centru Českého Krumlova.

Doplňující informace

Nejbližší parkoviště je vzdáleno 200 metrů - Jelení zahrada.


Fotogalerie ubytování Apartment Soukenická 44

Apartment Soukenická 44 recenze na ubytování Český Krumlov

Reference, komentáře k ubytování

Nabízí Apartment Soukenická 44 kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartment Soukenická 44 na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Apartment Soukenická 44 můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartment Soukenická 44 z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.


Rezervujte Apartment Soukenická 44

Adresa a kontakt na Apartment Soukenická 44
Soukenická 44
38101 Český Krumlov


ev.č.2762 nahoru

Chcete mít na svém webu také zmínku na Apartment Soukenická 44 a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Apartment Soukenická 44 je? Zkopírujte si celý následující kód:

Po vložení kódu se zobrazí:

Apartment Soukenická 44 je v katalogu hotely.awellness.cz

Reference na ubytování

 • S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni, obsluha v restauraci velmi milá a jídlo skvělé. Všem… Napsal manželé Kyršovi z Brna
  Hotel U Města Prahy

Aktualizované wellness hotely

 • Hotel Royal Ricc
  Foto hotelu Hotel se nachází v samotném centru města Brna na jedné z nejstarších ulic města, tři minuty chůze se…
  hotely Brno
 • Hotel Expo
  Foto hotelu Hotel Expo stojí v bezprostřední blízkosti centra, v sousedství areálu pražského Výstaviště, které se každoročně stává místem…
  hotely Praha
 • Darovanský Dvůr Resort
  Foto hotelu Hotelový komplex Darovanský dvůr resort je tvořen budovami v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, které obklopují…
  hotely Rokycany